درباره ما

به سایت نورافشان ارئه کننده مجموعه خدمات الکتریکی در گیلان خوش آمدید. سیم کشی ساختمان و خدمات برق منازل مسکونی و تجاری در تخصص ماست./p>

کیفیت

شما مستحق بهترین خدمات هستید. کیفیت خدمات ما به شما تضمین می شود.

امنیت

احساس امنیت شما از استفاده خدمات برق

قیمت

ارائه بهترین قیمت های ممکن را برای خدمات مورد نیاز شما

زمان

رسیدگی به درخواست های شما در اسرع زمان ممکن

نورافشان

نورافشان با مدیریت مهندس مظاهر نیک قلب با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سطح استان گیلان فعالیت خود را در پاییز سال 1388 آغاز نمود.

این سایت بر آن است تا بهترین کیفیت و خدمات قابل ارائه در زمینه نیازهای متنوع الکتریکی را به همشهریان عزیز ارائه نماید. کیفیت و قیمت ارائه این خدمات بی نظیر خواهد بود و جلب نظر شما مشتریان گرامی از اهداف طولانی مدت این سایت می باشد.

  • کیفیت خدمات مطابق بالاترین استاندارد.
  • سرعت خدمت رسانی بالا.
  • نازلترین قیمت خدمات ارائه شده.
  • خدمات 24 ساعته..
  • تضمین پشتیبانی و رضایت خدمات .

با تخصص تیم مجرب نور افشان امنیت و آسایش را در تمامی سطح استان گیلان برای شما به ارمغان خواهیم آورد. انتظارات شما از ما برآورده خواهد شد.انجام پروژه‌های سیم کشی ساختمان به صورت کلی و خرده کاری در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت بازار.

نوافشان افتخار دارد بهترین کیفیت و قیمت خدمات را در زمینه سیم کشی ساختمان و منازل مسکونی و تجاری را با بهره گیری از بهترین و جدیدترین روش های روز برای شما به ارمغان آورد. تایج؛ گویای آن است که استفاده هم زمان از روش­های مدرن و سنتی، نیازمند شناسایی دقیق و عملکرد صحیح این روش هاست. برای رسیدن بدین منظور، برآن شدیم که با ارائه خدماتی هم راستا با فرهنگ بومی ساختمان و همچنین متناسب با پیشرفته­ ترین تکنولوژیهای روز دنیا، گام هایی هرچند کوچک ولی استوار را برای رسیدن به این مهم برداریم.

17

شهر


پروژه های در حال انجام و پروژه های تکمیل شده در گیلان
6

کادر مجرب


نیروی مجرب و جوان همچنین تحصیل کرده جهت انجام امور تخصصی برق
189

پروژه


در سطح گیلان و اللخصوص شرق گیلان و در منطقه ساحلی
12

سال سابقه


در انجام امور برق ساختمان به صورت حرفه ای و آکادمیک